Ponuka záujmových útvarov pre školský rok 2017/2018

Rovnako ako po minulé roky, aj v školskom roku 2017/18 budú v CVČ, Slobody 2, Poltár fungovať záujmové útvary. O tom, ktorý záujmový útvar bude k dispozícii počas roka sa rozhodne podľa záujmu žiakov. V tabuľke nižšie nájdete ponuku záujmových útvarov pre tento školský rok. Počet účastníkov v jednotlivých “krúžkoch” je obmedzený, preto neváhajte a čo najskôr nech sa žiaci prihlásia. Poplatok za jedného žiaka na celý školský rok je 20€, ten je potrebné uhradiť do 21. septembra 2017.

K prihláseniu je potrebné vyplniť a podpísať žiadosť, ktorú je možné získať u triednej p. učiteľky alebo učiteľa, prípadne v CVČ. Ponúkame Vám tiež možnosť vyplniť ONLINE žiadosť. Po jej vyplnení Vám na zadaný email pošleme PDF súbor, ktorý si už iba vytlačíte, podpíšete a doručíte do CVČ najneskôr do 11. septembra 2017. Ak nemáte po vyplnení formulára možnosť vytlačiť si žiadosť, je možné vyzdvihnúť si ju následne už vyplnenú v CVČ na podpísanie. Vyplnenie formulára Vám zaberie menej ako 5 minút.

Názov záujmového útvaruRočníkVedúci
AkvaristickýKostka
BedmintonMichalove
Florbal ml. žiaci1.-4. ročníkMichalove