Súťaž: Domestos pre školy; 4. 9. – 31. 12. 2017

Vážení rodičia,
radi by sme sa s Vašou pomocou zúčastnili súťaže nazvanej „Domestos pre školy 2017“. Jej cieľom sú správne hygienické návyky detí mimo domov a krajšie prostredie školských toaliet. Súťaž trvá v termíne od 4. 9. do 31. 12. 2017. Školu môžete podporiť účtenkami z nákupu produktov značky Domestos. Na tento účel budú pri vchodoch do školy umiestnené označené boxy, do ktorých môžete vhadzovať účtenky.

Princípom súťaže je zbieranie bodov, a to niekoľkými spôsobmi:

1. S deťmi budeme plniť súťažné aktivity. Za splnenie všetkých aktivít získame na konci súťaže 500 bodov.
  2. Rodičia, príbuzní alebo priatelia školy sa zaregistrujú na www.domestospreskoly.sk, vyberú si školu, ktorú chcú podporovať, a na e-mail im budú chodiť informácie o úspešnom splnení súťažných aktivít. Cez e-mail môžu za školu hlasovať. Za splnenú aktivitu dostane škola od jedného užívateľa jeden bod.
  3. Škola zbiera body za nazbierané účtenky s výrobkom Domestos. Účtenky môžete prihlasovať vy, keď sa zaregistrujete na stránke www.domestospreskoly.sk, prípadne nám ich posielajte do školy a my ich nahráme za vás. Jeden výrobok = 5 bodov (v sieti COOP Jednota do 4. 10. dvojnásobok bodov).

Výhry

Spolu 9 škôl a škôlok získa finančné prostriedky na rekonštrukciu:

• 3500 EUR pre 2 základné školy
  • 2700 EUR pre 2 materské školy
  • 2700 EUR pre 3 základné školy
  • 1700 EUR pre 2 materské školy

Prvých 5 víťazných škôl a škôlok tiež získa 4000 EUR v tovare od partnerov projektu: Rako (keramické obklady) a JIKA (sanitárne vybavenie).

Ďalších 100 škôl a škôlok získa produkty Domestos v hodnote 260 EUR.

Úplné znenie pravidiel nájdete na www.domestospreskoly.sk/pravidla.

Vopred všetkým veľmi ďakujeme za podporu.