OK: Timravina studnička – 25. október 2017

V základnej škole na Ulici slobody v Poltári sa konalo okresné kolo Timravina studnička, XX. ročník v umeleckom prednese pôvodnej slovenskej prózy. V troch kategóriách: I. kat. II. – IV. ročník ZŠ; II. kat. V. – VI. ročník ZŠ; III. kat. VII. – IX. ročník ZŠ. Podujatie je venované významnej slovenskej spisovateľke Božene Slančíkovej – Timrave, ktorej život a dielo sú späté s Novohradom.
Porota zložená z predsedníčky okresnej komisie Mgr. Milady Bolyošovej a členiek p. Albertovej a p. Murínovej mala ťažkú úlohu vybrať z 9 škôl okresu Poltár víťazov v jednotlivých kategóriách. Víťazi postupujú na celoslovenské kolo Timravina studnička do Lučenca. Víťazom gratulujeme a prajeme veľa šťastia.

Výsledkovú listinu môžete nájsť v rubrike CVČ » Vedomostné súťaže – školský rok 2017/2018