MiniCool volejbal – mladšie žiačky – 19. máj 2015

Názov školskej športovej súťaže: MiniCool Volley 2015 – minivolejbal mladších žiačok (trojkový)

Veková kategória: 1.1.2002 a mladšie
Úroveň kola: Finále oblasti Stred – Banskobystrický a Žilinský kraj
Dátum konania: 19.5.2015 (utorok)
Miesto konania: ZŠ Slobody Poltár

Hráčky ZŠ Slobody Poltár: Iveta Uhlárová VII.A, Sofia Sivičeková VII.A, Diana Šuleková VII.A, Alena Madacká VII.A, Lucia Chovancová VII.A, Diana Fodorová VII.A, Silvia Šusteková VII.A

Výsledky: http://old.svf.sk/Default.aspx?CatID=605&TypeCatid=70&Ligaid=68

Konečné poradie:
1. ZŠ s MŠ Brusno
2. ZŠ Slobody Poltár
3. ZŠ Hronského Krupina
4. ZŠ Kukučína Dolný Kubín

Prvé tri družstvá postupujú na Školské MSR v minivolejbale, ktoré sa budú konať v stredu 3. júna 2015 v Trenčíne. Dievčatá vycestujú do Trenčína už v utorok 2. júna 2015, kde je pre nich už zabezpečené ubytovanie a strava. Spoločnosť im budú robiť naši chlapci, ktorí tiež z druhého miesta postúpi na ŠMSR v minivolejbale. Finále oblasti Stred mladších žiakov sa konalo v piatok 22.5.2015 v Revúcej a nad sily našich chlapcov boli len žiaci zo ZŠ Komenského Revúca.