Zoznam tried a žiakov školy – školský rok 2014/15 – k 1. 10. 2014

  • Trieda – I. A

    Triedna učiteľka:
    Mgr. Jana Miková
    No.MenoPriezvisko
    1AdamCienik
    2KevinKaločai
    3LeaKocáková
    4LindaMaceková
    5DávidMagyarics
    6NatáliaMiadoková
    7LuciaMušková
    8SamuelOláh
    9TamaraPauchlíková
    10RadovanPupala
    11Alexej JánRačák
    12RomanaŠágová
    13LeaŠtullerová
    14AlexTisoň
    15NikoletaTomančeková
    16PatríciaUrbančoková
    17SamuelVengrín

    Trieda – I. B

    Triedna učiteľka:
    Mgr. Anna Rončáková
    No.MenoPriezvisko
    1MatejBadinka
    2VanessaBalogová
    3AndrejĎurian
    4PeterHric
    5SilviaHroncová
    6TerezaKlusačeková
    7AntóniaKršiaková
    8AlžbetaKubaliaková
    9EmaKubaliaková
    10BiankaMelicherová
    11LeaMihalková
    12VeronikaMuchová
    13KláraOláhová
    14AlexandraOndrisová
    15DanielaPíšová
    16RadovanRaniak
    17PaulínaStanová

  • Trieda – II. A

    Triedna učiteľka:
    Mgr. Erika Slaniniaková
    No.MenoPriezvisko
    1ViktorBudiač
    2NinaDreisigová
    3JakubFindra
    4AdamHazucha
    5PeterKocka
    6HankaKubaliaková
    7MatejKyzek
    8AdrianLašák
    9Nina MáriaLátková
    10PavlínaLepórisová
    11SofiaMacháčková
    12JánNosáľ
    13MartinOčenáš
    14MichaelaPhamová
    15MartinaPorubiaková
    16Lukas SebastianPoš
    17HanaVrbiniaková

    Trieda – II. B

    Triedna učiteľka:
    Mgr. Michaela Melicherová
    No.MenoPriezvisko
    1MartinBakuľa
    2MarekBencúr
    3DávidBerky
    4NinaFitalová
    5MiroslavGajdoš
    6MartinaHoghová
    7LenkaHolasová
    8DanielHruška
    9KristiánJozefík
    10TomášKuzmáni
    11NikolaMatiová
    12ChiaraMatušková
    13KristiánOláh
    14JaroslavSendrei
    15SofiaSzepesyová
    16SofiaŠvingálová

  • Trieda – III. A

    Triedna učiteľka:
    Mgr. Milada Véghová
    No.MenoPriezvisko
    1OliverAdam
    2JozefBeľa
    3Samuel RadoČverčko
    4MarekFarkaš
    5MarekGavalec
    6NikoletaGrexová
    7LukášHauer
    8KatarínaChovancová
    9ViktóriaJahôdková
    10TomášKuzma
    11MichalMelicher
    12Dominik NikolasOláh
    13LeaOravcová
    14MarekPokoš
    15DianaRapčanová
    16JozefSivák
    17MatejŠtevko
    18LiborVu

    Trieda – III. B

    Triedna učiteľka:
    Mgr. Iveta Jánošíková
    No.MenoPriezvisko
    1Anna MáriaCibuľová
    2AdamIlléš
    3ViktorJagerčík
    4NinaJuraštíková
    5RichardKamenský
    6ViktóriaKulichová
    7ZojaLašáková
    8DavidÖzgen
    9PetraPalacková
    10VeronikaPisárová
    11MichaelaPíšová
    12ViktóriaPolomková
    13PetraRačáková
    14BarboraSegečová
    15AdriánVišniar
    16AnnaVitoslavská

  • Trieda – IV. A

    Triedna učiteľka:
    Mgr. Adriana Budiačová
    No.MenoPriezvisko
    1PeterBerky
    2PatríciaBystrianská
    3SamuelGéč
    4KarolínaJozefíková
    5NinaKminiaková
    6LíviaKováčová
    7TomášKuvik
    8JánMacháček
    9MarekMacháček
    10TimeaMilanová
    11MariánSabó
    12PetronelaSabóová
    13MartinŠuchora
    14ErikTisoň
    15LukášUrbančok
    16PeterVrbiniak
    17LenkaVýberčiová

    Trieda – IV. B – Práce žiakov

    Triedna učiteľka:
    Mgr. Jana Damrélyová
    No.MenoPriezvisko
    1JánBalog
    2BiankaBangová
    3LuciaBerkyová
    4JakubČonka
    5MartinĎurian
    6MilanHusár
    7JanaKabaluková
    8PatrikLaudár
    9PavelMadacký
    10KristínaOláhová
    11AdamSobota
    12MatejŠimon
    13VeronikaŠtevková
    14AlexandraTóthová
    15ViktorZelinka
    16KornéliaŽigmundová

  • Trieda – V. A

    Triedna učiteľka:
    PaedDr. Zuzana Bokorová
    No.MenoPriezvisko
    1OlegBalco
    2DušanBalog
    3MarianBalog
    4PeterBalog
    5MarekBeňo
    6EmaBoóczová
    7JánDrugda
    8SoňaFehérpatakyová
    9RomanaFilipová
    10NikolaHanusková
    11ZojaJergušová
    12DanielKanáloš
    13JúliaKatonová
    14LíviaKraváriková
    15ViktóriaMatejová
    16EmmaPálešová
    17SvetlanaPivarčiová
    18NinaSiváková
    19AdrianStarove
    20JakubŤažký
    21DenisŽigmund

    Trieda – V. B

    Triedna učiteľka:
    Mgr. Ivica Tužinská
    No.MenoPriezvisko
    1MatejAdamove
    2FilipBlahuta
    3SandraFehérváriová
    4SamuelFoltán
    5LuciaGlédurová
    6TomášHauer
    7JozefHorváth
    8BiankaJuraštíková
    9SamuelKlimák
    10MeganKrúpová
    11NatáliaKubaliaková
    12RastislavLátka
    13BorisNociar
    14MartinŇuňuk
    15DávidOláh
    16KamilOláh
    17SáraPartlová
    18RomanaPolomková
    19RadoslavaRafaelová
    20IvonaRončáková
    21JankaSemeráková
    22Tomᚎigmund

  • Trieda – VI. A – Športová

    Triedny učiteľ:
    Mgr. Miroslav Straško
    No.MenoPriezvisko
    1KristínaBarkáčová
    2SebastiánBudáč
    3ViktorDreisig
    4MarianaGaberová
    5RichardGrečmal
    6ErikHronec
    7AlexandraJahodníková
    8DušanKantor
    9SáraKatriňáková
    10AndrejKret
    11MiroslavaKubaliaková
    12MartinaMatejová
    13LukášMelich
    14AdamMitter
    15MarcelNociar
    16ViktorPlešivčiak
    17ĽubomíraPocklanová
    18PatrikPravda
    19MilanSabó
    20PatrikSemerák
    21KarinStarove
    22MichaleaSzepesyová
    23SamuelŠuľaj

    Trieda – VI. B

    Triedna učiteľka:
    Mgr. Iveta Sihelská
    No.MenoPriezvisko
    1MonikaBabicová
    2VivienBalogová
    3KristínaBerčíková
    4PetraBerkyová
    5MartinCibuľa
    6VanesaHakelová
    7MarekHruška
    8PeterKlusaček
    9EvaKubaliaková
    10TomášLauko
    11StanislavMatuška
    12IvanOláh
    13PatrikOláh
    14RadovanOláh
    15SimonOláh
    16DávidPorubiak
    17JaroslavSkýpala
    18VeronikaSlaninová
    19RastislavŠkop
    20NatáliaZavaterníková

  • Trieda – VII. A – Športová

    Triedny učiteľ:
    Mgr. Michal Sihelský
    No.MenoPriezvisko
    1SamuelAdamovič
    2TomášBelan
    3DenisCibuľa
    4Michael JohnČverčko
    5PatrikĎurica
    6PatrikFarkaš
    7DianaFodorová
    8TeréziaGéčová
    9MartinGordoš
    10LuciaChovancová
    11LukášKatreniak
    12MichalLauko
    13AlenaMadacká
    14NinaNociarová
    15KristiánOravec
    16AlexandraPacherová
    17AdrianSegeč
    18ĽubošSihelský
    19SofiaSivičeková
    20MarekSkrutek
    21BranislavStano
    22DianaŠuleková
    23SilviaŠusteková
    24DanielaŠvantnerová
    25MartinTóth
    26ĽubošUhlár
    27IvetaUhlárová

    Trieda – VII. B

    Triedna učiteľka:
    Mgr. Vlasta Balajová
    No.MenoPriezvisko
    1MarekBerky
    2MiroslavDirbák
    3AdriánĎurčo
    4DenisaGarajová
    5DaniellGregor
    6AdamHámorník
    7MárioHarvan
    8GabrielHorváth
    9SebastiánHorváth
    10DušanKanáloš
    11KatarínaKantorová
    12SimonaLempochnerová
    13SofiaMišková
    14AbedinMorina
    15AndrejOláh
    16ErikParaj
    17PeterPisár
    18KristínaSabová
    19KlaudiaSivoková
    20MarošStrunga
    21ZdenoTamáš
    22MiroslavŽilák

  • Trieda – VIII. A – Športová

    Triedny učiteľ:
    Mgr. Radoslav Urbančok
    No.MenoPriezvisko
    1PatrikBudai
    2ErikaBudaiová
    3JanaGabľasová
    4MatejGolian
    5MarošGombala
    6GabrielaKiššová
    7AdriánKleffler
    8PetraKubišová
    9MatejKuvik
    10TimeaMiková
    11MiroslavNociar
    12BibianaPeťková
    13TimotejRačák
    14DominikaSzepesyová
    15RichardŠága
    16Lukᚊnúrik
    17DianaŠuľajová
    18TomášTáčik
    19JanaTóthová
    20MichaelaUhríková

    Trieda – VIII. B

    Triedna učiteľka:
    Mgr. Nadežda Murínová
    No.MenoPriezvisko
    1MarekAdamove
    2ViktóriaBaboľová
    3VojtechBerky
    4MatúšBočinec
    5MichaelaCibuľová
    6AnetaDirbáková
    7DávidFilip
    8MichalFiľo
    9DajanaHarvanová
    10MatúšHlásnik
    11DávidJerguš
    12TomášKabaluk
    13PeterNemec
    14NikolasNovotný
    15VieraOláhová
    16DušanaPocklanová
    17NancyRafaelová
    18RastislavRiška
    19AnetaRogožníková
    20MartinŠtevko
    21MarošTomanček
    22JeniferŽigmundová

  • Trieda – IX. A

    Triedna učiteľka:
    Mgr. Mária Mäkká
    No.MenoPriezvisko
    1MarekBakuľa
    2MartinBeľa
    3IvanaCibuľová
    4KristínaČičmancová
    5MichaelFtáček
    6PatrikGrexa
    7NikoletaHámorníková
    8ViktóriaIždinská
    9RastislavKamenský
    10DrahoslavaKnechtová
    11DávidPavlík
    12AdamŠarkan
    13AlexandraŠkorňová
    14SarahTisoňová
    15RóbertVirlič
    16DrahoslavaVyhrabáčová

    Trieda – IX. B

    Triedna učiteľka:
    Mgr. Alena Matúšková
    No.MenoPriezvisko
    1JozefBabic
    2AnnaBalážová
    3SimonaBystrianská
    4KarmenDolová
    5VeronikaGarajová
    6PeterHriň
    7KristínaKraváriková
    8ZuzanaMajerová
    9SarahMcKiddie
    10PetraNociarová
    11LenkaNosáľová
    12PatríciaNosáľová
    13DanielaOláhová
    14MichaelaSuchá
    15JánŠága
    16MiriamŤažká
    17ZuzanaŤažká
    18DominikaTisoňová
    19JánValentíny
    20ViktóriaVrábeľová

  • Špeciálna trieda

    Triedna učiteľka:
    Mgr. Anna Vrúdna
    No.MenoPriezvisko
    1ŠtefanOláh
    2TomášOláh
    3HenrietaRafaelová
    4AndreaSegečová
    5JozefVrbiniak
    6DášaVrbiniaková
    7EmilŽigmund

Komentáre sú zatvorené

Komentáre sú zatvorené. Momentálne nemôžete komentovať tento príspevok.