Zoznam tried a žiakov školy – školský rok 2015/16 – stav k 18. 3. 2016

  • Trieda I. A

    Triedna učiteľka:
    Mgr. Erika Slaniniaková
    No.MenoPriezvisko
    1LukréciaBudáčová
    2EliškaGajdošová
    3MarekKómár
    4PatrikKoncoš
    5RolandKubaliak
    6NelaLašáková
    7AlžbetaMacove
    8MichaelaNováková
    9VanessaPinková
    10LauraRovňanová
    11PatrikSabó
    12LukášSedlák
    13ViktóriaSegečová
    14VanessaSirotiaková
    15LauraSvobodová
    16EmaSvoreňová
    17AdamŠtuller

    Trieda I. B

    Triedna učiteľka:
    Mgr. Michaela Melicherová
    No.MenoPriezvisko
    1MartinaBartová
    2DavidBorák
    3ZuzanaDrugdová
    4MartinFarkaš
    5TomášFehérpataky
    6MatejHaas
    7RichardHronec
    8NinaMelicherová
    9VojtechOláh
    10MarekRepka
    11EliškaSandtnerová
    12AlexStankovič
    13PavolValentíny
    14MartinVolko
    15MichalVolko
    16ErikaVyhrabáčová

  • Trieda II. A

    Triedna učiteľka:
    Mgr. Jana Miková
    No.MenoPriezvisko
    1AdamCienik
    2KevinKaločai
    3LeaKocáková
    4LindaMaceková
    5DávidMagyarics
    6NatáliaMiadoková
    7LuciaMušková
    8SamuelOláh
    9TamaraPauchlíková
    10RadovanPupala
    11Alexej JánRačák
    12RomanaŠágová
    13LeaŠtullerová
    14AlexTisoň
    15NikoletaTomančeková
    16PatríciaUrbančoková
    17SamuelVengrín

    Trieda II. B

    Triedna učiteľka:
    Mgr. Anna Rončáková
    No.MenoPriezvisko
    1MatejBadinka
    2VanessaBalogová
    3AndrejĎurian
    4PeterHric
    5SilviaHroncová
    6TerezaKlusačeková
    7AntóniaKršiaková
    8AlžbetaKubaliaková
    9EmaKubaliaková
    10BiankaMelicherová
    11LeaMihalková
    12VeronikaMuchová
    13KláraOláhová
    14AlexandraOndrisová
    15DanielaPíšová
    16RadovanRaniak
    17PaulínaStanová

  • Trieda III. A

    Triedna učiteľka:
    Mgr. Jana Damrélyová
    No.MenoPriezvisko
    1ViktorBudiač
    2NinaDreisigová
    3JakubFindra
    4AdamHazucha
    5PeterKocka
    6HankaKubaliaková
    7MatejKyzek
    8AdrianLašák
    9Nina MáriaLátková
    10PavlínaLepórisová
    11SofiaMacháčková
    12JánNosáľ
    13MartinOčenáš
    14MichaelaPhamová
    15MartinaPorubiaková
    16Lukas SebastianPoš
    17HanaVrbiniaková

    Trieda III. B

    Triedna učiteľka:
    Mgr. Adriana Budiačová
    No.MenoPriezvisko
    1MartinBakuľa
    2DávidBerky
    3NinaFitalová
    4MiroslavGajdoš
    5MartinaHoghová
    6LenkaHolasová
    7DanielHruška
    8KristiánJozefík
    9TomášKuzmáni
    10NikolaMatiová
    11ChiaraMatušková
    12KristiánOláh
    13RenataRafaelová
    14JaroslavSendrei
    15SofiaSzepesyová
    16SofiaŠvingálová

  • Trieda IV. A

    Triedna učiteľka:
    Mgr. Milada Véghová
    No.MenoPriezvisko
    1OliverAdam
    2JozefBeľa
    3Samuel RadoČverčko
    4MarekFarkaš
    5MarekGavalec
    6NikoletaGrexová
    7LukášHauer
    8KatarínaChovancová
    9ViktóriaJahôdková
    10TomášKuzma
    11MichalMelicher
    12Dominik NikolasOláh
    13LeaOravcová
    14JaroslavPoduška
    15DianaRapčanová
    16JozefSivák
    17MatejŠtevko
    18LiborVu

    Trieda IV. B

    Triedna učiteľka:
    Mgr. Iveta Jánošíková
    No.MenoPriezvisko
    1Anna MáriaCibuľová
    2AdamIlléš
    3ViktorJagerčík
    4NinaJuraštíková
    5RichardKamenský
    6ViktóriaKulichová
    7ZojaLašáková
    8DavidÖzgen
    9PetraPalacková
    10VeronikaPisárová
    11MichaelaPíšová
    12ViktóriaPolomková
    13PetraRačáková
    14RichardRafael
    15BarboraSegečová
    16SofiaVetráková
    17AdriánVišniar
    18AnnaVitoslavská

  • Trieda V. A

    Triedna učiteľka:
    Mgr. Alena Matúšková
    No.MenoPriezvisko
    1RadoslavBalog
    2DominikaBerkyová
    3LuciaBerkyová
    4JakubČonka
    5MartinĎurian
    6SamuelGéč
    7MilanHusár
    8KarolínaJozefíková
    9NinaKminiaková
    10PatrikLaudár
    11JánMacháček
    12MarekMacháček
    13TimeaMilanová
    14JánSendrei
    15AdamSobota
    16VeronikaŠtevková
    17ErikTisoň
    18LenkaVýberčiová
    19KornéliaŽigmundová

    Trieda V. B

    Triedny učiteľ:
    Mgr. Drahomír Tužinský
    No.MenoPriezvisko
    1JánBalog
    2PatríciaBystrianská
    3JanaKabaluková
    4LíviaKováčová
    5TomášKuvik
    6PavelMadacký
    7KamilNociar
    8KristínaOláhová
    9NikolasRafael
    10MarianSabó
    11PetronelaSabóová
    12MatejŠimon
    13MartinŠuchora
    14AlexandraTóthová
    15LukášUrbančok
    16PeterVrbiniak
    17ViktorZelinka
    18TomasŽigmund

  • Trieda VI. A

    Triedna učiteľka:
    PaedDr. Zuzana Bokorová
    No.MenoPriezvisko
    1OlegBalco
    2DušanBalog
    3MarianBalog
    4PeterBalog
    5MarekBeňo
    6FilipBlahuta
    7EmaBoóczová
    8JánDrugda
    9SoňaFehérpatakyová
    10RomanaFilipová
    11NikolaHanusková
    12ZojaJergušová
    13DanielKanáloš
    14JúliaKatonová
    15LíviaKraváriková
    16ViktóriaMatejová
    17EmmaPálešová
    18SvetlanaPivarčiová
    19IvonaRončáková
    20NinaSiváková
    21AdrianStarove
    22JakubŤažký
    23DenisŽigmund

    Trieda VI. B

    Triedna učiteľka:
    Mgr. Ivica Tužinská
    No.MenoPriezvisko
    1MatejAdamove
    2SindyCerovská
    3SandraFehérváriová
    4SamuelFoltán
    5LuciaGlédurová
    6TomášHauer
    7JozefHorváth
    8BiankaJuraštíková
    9SamuelKlimák
    10MeganKrúpová
    11NatáliaKubaliaková
    12RastislavLátka
    13BorisNociar
    14MartinŇuňuk
    15DávidOláh
    16SáraPartlová
    17RomanaPolomková
    18RadoslavaRafaelová
    19JankaSemeráková

  • Trieda VII. A

    Triedny učiteľ:
    Mgr. Miroslav Straško
    No.MenoPriezvisko
    1KristínaBarkáčová
    2SebastiánBudáč
    3ViktorDreisig
    4MarianaGaberová
    5ErikHronec
    6AlexandraJahodníková
    7DušanKantor
    8SáraKatriňáková
    9AndrejKret
    10MiroslavaKubaliaková
    11MartinaMatejová
    12LukášMelich
    13AdamMitter
    14MarcelNociar
    15ViktorPlešivčiak
    16ĽubomíraPocklanová
    17PatrikPravda
    18PatrikSemerák
    19KarinStarove
    20SamuelŠuľaj
    21RichardVargic

    Trieda VII. B

    Triedna učiteľka:
    Mgr. Iveta Sihelská
    No.MenoPriezvisko
    1MonikaBabicová
    2VivienBalogová
    3KristínaBerčíková
    4MartinCibuľa
    5VanesaHakelová
    6MarekHruška
    7PeterKlusaček
    8EvaKubaliaková
    9TomášLauko
    10PatrikOláh
    11RadovanOláh
    12SimonOláh
    13DávidPorubiak
    14IvanRévay
    15JaroslavSkýpala
    16VeronikaSlaninová
    17MichaelaSzepesyová
    18RastislavŠkop

  • Trieda VIII. A, športová

    Triedny učiteľ:
    Mgr. Michal Sihelský
    No.MenoPriezvisko
    1SamuelAdamovič
    2TomášBelan
    3DenisCibuľa
    4Michael JohnČverčko
    5PatrikFarkaš
    6DianaFodorová
    7TeréziaGéčová
    8MartinGordoš
    9LuciaChovancová
    10LukášKatreniak
    11MichalLauko
    12AlenaMadacká
    13NinaNociarová
    14KristiánOravec
    15AlexandraPacherová
    16AdrianSegeč
    17ĽubošSihelský
    18SofiaSivičeková
    19MarekSkrutek
    20BranislavStano
    21DianaŠuleková
    22SilviaŠusteková
    23DanielaŠvantnerová
    24MartinTóth
    25IvetaUhlárová

    Trieda VIII. B

    Triedna učiteľka:
    Mgr. Vlasta Balajová
    No.MenoPriezvisko
    1MarcelCerovský
    2ErikCibuľa
    3MiroslavDirbák
    4DenisaGarajová
    5DaniellGregor
    6AdamHámorník
    7MárioHarvan
    8DušanKanáloš
    9KatarínaKantorová
    10SimonaLempochnerová
    11SofiaMišková
    12ErikParaj
    13PeterPisár
    14KristínaSabová
    15KlaudiaSivoková
    16ZdenoTamáš
    17JeniferŽigmundová
    18MiroslavŽilák

  • Trieda IX. A, športová

    Triedny učiteľ:
    Mgr. Radoslav Urbančok
    No.MenoPriezvisko
    1PatrikBudai
    2ErikaBudaiová
    3FilipBukovský
    4JanaGabľasová
    5MatejGolian
    6MarošGombala
    7AndreaHoghová
    8GabrielaKiššová
    9AdriánKleffler
    10PetraKubišová
    11MatejKuvik
    12TimeaMiková
    13MiroslavNociar
    14BibianaPeťková
    15TimotejRačák
    16DominikaSzepesyová
    17Lukᚊnúrik
    18DianaŠuľajová
    19TomášTáčik
    20JanaTóthová
    21MichaelaUhríková

    Trieda IX. B

    Triedna učiteľka:
    Mgr. Nadežda Murínová
    No.MenoPriezvisko
    1MarekAdamove
    2ViktóriaBaboľová
    3MatúšBočinec
    4MichaelaCibuľová
    5AnetaDirbáková
    6DávidFilip
    7MichalFiľo
    8DajanaHarvanová
    9MatúšHlásnik
    10DávidJerguš
    11TomášKabaluk
    12AbedinMorina
    13PeterNemec
    14NikolasNovotný
    15VieraOláhová
    16DušanaPocklanová
    17RastislavRiška
    18AnetaRogožníková
    19MartinŠtevko
    20MarošTomanček

  • Špeciálna trieda

    Triedna učiteľka:
    Mgr. Anna Vrúdna
    No.MenoPriezvisko
    1BiankaBangová
    2DominikHanes
    3MartinKómár
    4ŠtefanOláh
    5TomášOláh
    6PeterRafael
    7HenrietaRafaelová
    8AndreaSegečová
    9DášaVrbiniaková
    10EmilŽigmund

Komentáre sú zatvorené

Komentáre sú zatvorené. Momentálne nemôžete komentovať tento príspevok.