Zoznam tried a žiakov školy – školský rok 2018/19 – stav k 17. 9. 2018

  • Trieda I. A

    Triedna učiteľka:
    Mgr. Jana Miková
    No.MenoPriezvisko
    1SophiaBarnová
    2MonikaBenedeková
    3SebastianBenik
    4SamuelBokor
    5LukášČertík
    6PavelĎuriš
    7AlexandraGasperová
    8LenkaGombalová
    9PeterHerbaček
    10SarahKindernajová
    11SamuelKlement
    12KarolínaKurišová
    13MichaelMatúška
    14HanaMušková
    15NelaOláhová
    16AlžbetaPodhorcová
    17SamuelPolóni
    18NelaRačáková
    19NatáliaRapčanová
    20JakubŠimon
    21TomášValovič

    Trieda I. B

    Triedna učiteľka:
    Mgr. Anna Rončáková
    No.MenoPriezvisko
    1SamuelBeľa
    2VeronikaBubrínová
    3LaylaFojtíková
    4OndrejGaraj
    5ViktóriaHanesová
    6AnnaHorvátová
    7LukášHriň
    8AdriánKaras
    9ZuzanaKubaliaková
    10JasminLaurová
    11FilipMalček
    12Noemi LenkaBeránková
    13MonikaRadičová
    14JakubRepka
    15JurajRepka
    16MarianaSendreiová
    17DávidSýkora
    18MáriaŠuľajová
    19NatáliaTiralová
    20SlavomírVetrák
    21LuciaVincová

  • Trieda II. A

    Triedna učiteľka:
    Mgr. Erika Slaniniaková
    No.MenoPriezvisko
    1LianaAdamová
    2MilanBadinka
    3MarkoBerky
    4SandraBerkyová
    5SebastiánBudáč
    6FilipČáni
    7JánJahodník
    8DominikJerguš
    9FilipKanaloš
    10SáraKéketyová
    11LaraKoróniová
    12MatejKret
    13EvaMacove
    14VeronikaMacove
    15MichalMichálek
    16EmaMilkovič
    17DominikaNováková
    18VivienPinková
    19NelaRidzoňová
    20TamaraRončáková
    21EmaŠtullerová
    22PatrikVýberči
    23ŠimonVyhrabáč

    Trieda II. B

    Triedna učiteľka:
    Mgr. Michaela Melicherová
    No.MenoPriezvisko
    1VanesaBalážová
    2PatrikBerky
    3RichardFehérpataky
    4KristínaGombalová
    5JurajHalaj
    6TomášHalaj
    7ViktóriaHerbačeková
    8EmaIvanová
    9MarekKómár
    10AnitaKováčová
    11NelaKubaliaková
    12Veronika CoraLukáčová
    13AdelaMeká
    14SofiaMiadoková
    15MatúšMokrý
    16KatarínaMušková
    17TobiasOkša
    18LauraPlauchová
    19MaribelRusnáková
    20DanielTomašiak
    21MilanTóth
    22JurajValentíny

  • Trieda III. A

    Triedna učiteľka:
    Mgr. Milada Véghová
    No.MenoPriezvisko
    1AmiraBerkyová
    2AdrianBokor
    3RóbertFerík
    4LauraGombalová
    5JurajIvanič
    6DianaJahôdková
    7AdrianJerguš
    8JakubKlement
    9SamuelKohút
    10SofiaKučerová
    11SofiaKurčíková
    12JakubMacove
    13JakubMacháček
    14ViktóriaMatúšková
    15AntonioMäkký
    16VanesaMelichová
    17DamiánMichálik
    18CorinaOčenášová
    19JúliusOláh
    20JakubOlárik
    21MiroslavaPorubiaková
    22NikolaSandtnerová
    23NelaSrnišová
    24AlesiaŠvajdová
    25AlexandraTrhanová
    26LeaVéghová
    27MichalVolko

  • Trieda IV. A

    Triedna učiteľka:
    Mgr. Jana Damrélyová
    No.MenoPriezvisko
    1EsteraBalážová
    2LukréciaBudáčová
    3EliškaGajdošová
    4PatrikKončoš
    5RolandKubaliak
    6NelaLašáková
    7EllisLaurová
    8AlžbetaMacove
    9MichaelaNováková
    10VanessaPinková
    11LauraRovňanová
    12PatrikSabó
    13LukášSedlák
    14ViktóriaSegečová
    15VanessaSirotiaková
    16EmaSvoreňová

    Trieda IV. B

    Triedna učiteľka:
    Mgr. Adriana Budiačová
    No.MenoPriezvisko
    1MartinaBartová
    2DavidBorák
    3ZuzanaDrugdová
    4MartinFarkaš
    5TomášFehérpataky
    6DeanaGombalová
    7MatejHaas
    8RichardHronec
    9SebastianKaločay
    10VojtechOláh
    11VeronikaPacherová
    12MarekRepka
    13EliškaSandtnerová
    14AlexStankovič
    15PavolValentíny
    16MartinVolko
    17ErikaVyhrabáčová

  • Trieda V. A

    Triedny učiteľ:
    Mgr. Michal Sihelský
    No.MenoPriezvisko
    1JakubBalog
    2VanessaBalogová
    3AdamCienik
    4AndrejDeme
    5AndrejĎurian
    6OliverKaločai
    7AlžbetaKubaliaková
    8BiankaMelicherová
    9NatáliaMiadoková
    10VeronikaMuchová
    11LuciaMušková
    12AlexandraOndrisová
    13TamaraPauchlíková
    14DanielaPíšová
    15JánPocklan
    16Alexej JánRačák
    17RadoslavRafael
    18RadovanRaniak
    19PaulínaStanová
    20LeaŠtullerová
    21NikoletaTomančeková
    22SamuelVengrín

    Trieda V. B

    Triedny učiteľ:
    Mgr. Radoslav Urbančok
    No.MenoPriezvisko
    1MatejBadinka
    2LenkaBelanova
    3JustinCibuľa
    4PeterHric
    5SilviaHroncová
    6KevinKaločai
    7TerezaKlusačeková
    8LeaKocáková
    9LauraKotlárová
    10AntóniaKršiaková
    11EmaKubaliaková
    12LindaMaceková
    13DávidMagyarics
    14LeaMihalková
    15SamuelOláh
    16KláraOláhová
    17RadovanPupala
    18NikolasRafael
    19RomanaŠágová
    20MarianTóth
    21PatríciaUrbančoková

  • Trieda VI. A

    Triedna učiteľka:
    Mgr. Nadežda Murínová
    No.MenoPriezvisko
    1MartinBakuľa
    2SilviaBalogová
    3DávidBerky
    4FabiánCibuľa
    5NinaDreisigová
    6JakubFindra
    7MiroslavGajdoš
    8DanielHruška
    9PavlínaLepórisová
    10NikolaMatiová
    11ChiaraMatušková
    12JánNosáľ
    13MartinOčenáš
    14MartinaPorubiaková
    15Lukas SebastianPoš
    16MarekPustaj
    17MichalStano
    18MonikaSzaboová
    19SamuelŠlichta
    20SofiaŠvingálová
    21TomasŽigmund

    Trieda VI. B

    Triedna učiteľka:
    Mgr. Katarína Halajová
    No.MenoPriezvisko
    1ViktorBudiač
    2NinaFitalová
    3AdamHazucha
    4MartinaHoghová
    5KlaudiaHorváthová
    6KristiánJozefík
    7PeterKocka
    8HankaKubaliaková
    9TomášKuzmáni
    10MatejKyzek
    11AdrianLašák
    12Nina MáriaLátková
    13BarbaraLehocká
    14SofiaMacháčková
    15DenisOravec
    16MichaelaPhamová
    17RichardRafael
    18JaroslavSendrei
    19SofiaSzepesyová
    20HanaVrbiniaková

  • Trieda VII. A

    Triedna učiteľka:
    Mgr. Mária Mäkká
    No.MenoPriezvisko
    1OliverAdam
    2MarekBalog
    3MarekFarkaš
    4MarekGavalec
    5NikoletaGrexová
    6AdamIlléš
    7ViktorJagerčík
    8ViktóriaJahôdková
    9RichardKamenský
    10DanielKotlár
    11PetraKučerová
    12TomášKuzma
    13Dominik NikolasOláh
    14LeaOravcová
    15VeronikaPisárová
    16ViktóriaPolomková
    17MichaelaRandisová
    18DianaRapčanová
    19PetraTáborská
    20AnnaVitoslavská
    21LiborVu

    Trieda VII. B

    Triedna učiteľka:
    Mgr. Zdenka Oravcová
    No.MenoPriezvisko
    1JánAnčo
    2JozefBeľa
    3Anna MáriaCibuľová
    4Samuel RadoČverčko
    5MarcelaDemeová
    6LukášHauer
    7NinaJuraštíková
    8ZojaLašáková
    9MichalMelicher
    10DušanMuránsky
    11DanielOláh
    12DanielaOláhová
    13DavidÖzgen
    14MichaelaPíšová
    15JaroslavPoduška
    16PetraRačáková
    17BarboraSegečová
    18NikolaSendreiová
    19JozefSivák
    20MatejŠtevko
    21LenkaŠulajová
    22SofiaVetráková
    23AdriánVišniar

  • Trieda VIII. A

    Triedna učiteľka:
    Mgr. Alena Kálmánová
    No.MenoPriezvisko
    1DominikaBerkyová
    2LuciaBerkyová
    3JakubČonka
    4MartinĎurian
    5SamuelGéč
    6MilanHusár
    7KarolínaJozefíková
    8NinaKminiaková
    9PatrikLaudár
    10JánMacháček
    11MarekMacháček
    12TimeaMilanová
    13JánSendrei
    14AdamSobota
    15VeronikaŠtevková
    16ErikTisoň
    17LenkaVýberčiová

    Trieda VIII. B

    Triedny učiteľ:
    Mgr. Drahomír Tužinský
    No.MenoPriezvisko
    1PeterBerky
    2PatríciaBystrianská
    3AlanGembický
    4KarinHadbavná
    5JanaKabaluková
    6VanesaKarlíková
    7LíviaKováčová
    8TomášKuvik
    9PavelMadacký
    10KamilNociar
    11DavidOláh
    12MarianSabó
    13PetronelaSaboová
    14MatejŠimon
    15MartinŠuchora
    16AlexandraTóthová
    17LukášUrbančok
    18ViktorZelinka

  • Trieda IX. A

    Triedna učiteľka:
    PaedDr. Zuzana Bokorová
    No.MenoPriezvisko
    1OlegBalco
    2PeterBalog
    3MarekBeňo
    4EmaBoóczová
    5JánDrugda
    6SoňaFehérpatakyová
    7RomanaFilipová
    8NikolaHanusková
    9ZojaJergušová
    10DanielKanaloš
    11JúliaKatonová
    12LíviaKraváriková
    13ViktóriaMatejová
    14EmmaPálešová
    15SvetlanaPivarčiová
    16IvonaRončáková
    17NinaSiváková
    18AdrianStarove
    19JakubŤažký

    Trieda IX. B

    Triedna učiteľka:
    Mgr. Ivica Tužinská
    No.MenoPriezvisko
    1MatejAdamove
    2SindyCerovská
    3PavolČičmanec
    4SandraFeherváriová
    5SamuelFoltán
    6LuciaGlédurová
    7TomášHauer
    8BiankaJuraštíková
    9SamuelKlimák
    10MeganKrupová
    11NatáliaKubaliaková
    12RastislavLátka
    13MartinŇuňuk
    14KamilOláh
    15SáraPartlová
    16RomanaPolomková
    17JankaSemeráková

  • Špeciálna trieda 1

    Triedna učiteľka:
    Mgr. Jana Marcineková
    No.MenoPriezvisko
    1NatáliaBerkyová
    2ViktóriaBerkyová
    3DominikHanes
    4SlavomíraHorvátová
    5MartinKómár
    6RudolfOláh
    7BarboraRechtoríková

    Špeciálna trieda 2

    Triedna učiteľka:
    Mgr. Iveta Kamenská
    No.MenoPriezvisko
    1BiankaBangová
    2ŠtefanGubala
    3LenkaHolasová
    4DominikOravec
    5PeterRafael
    6ZoltánSzabó

Komentáre sú zatvorené

Komentáre sú zatvorené. Momentálne nemôžete komentovať tento príspevok.