Cyklistický výlet žiakov 5.A – 3. apríl 2019

Deviatakom sa ráno 3. apríla 2019 nevstávalo najľahšie. V tento deň ich totiž čakalo Testovanie 9, ktoré overilo ich zručnosti a vedomosti z matematiky a slovenského jazyka. Ostatní žiaci 2. stupňa našej školy mali v tento deň z organizačných dôvodov riaditeľské voľno.
Napriek tomu aj niektorí mladší žiaci, konkrétne žiaci z 5.A v tento deň predsalen prišli do školy. Hoci nie štandardne, ale na bicykloch.
Mohli sme oddychovať doma, no my sme sa radšej vybrali na cyklovýlet v okolí Poltára. Dopoludnie sme strávili v prírode a venovali sme sa postupne rôznym aktivitám – napr. sme vyčistili „vstupnú bránu“ do Poltára v smere z Rimavskej Soboty. S približne 20 kilometrami v nohách sme náš výlet zavŕšili spoločnou opekačkou.