Zoznam tried a žiakov školy – školský rok 2019/20 – stav k 17. 9. 2019

  • Trieda I. A

    Triedna učiteľka:
    Mgr. Erika Slaniniaková
    No.MenoPriezvisko
    1LilianaBadinková
    2VanessaBalogová
    3MarekĎuriš
    4DanielJahodník
    5SamuelKékety
    6MichaelaLacková
    7MatejMelicher
    8MiaMicháliková
    9ŽofiaPodhorcová
    10SofiaSabová
    11PavolSkýpala
    12ŠimonŠimo
    13DominikaTóčiková

    Trieda I. B

    Triedna učiteľka:
    Mgr. Michaela Melicherová
    No.MenoPriezvisko
    1TomášBača
    2MelániaBerkyová
    3MartinHanes
    4ViktóriaHroncová
    5MatejKapusta
    6KarolínaMalčeková
    7SofiaMatúšková
    8JánMeký
    9NelaOláhová
    10IvanaPalíková
    11AnnamáriaSihelská
    12NatálieVšetečková

  • Trieda II. A

    Triedna učiteľka:
    Mgr. Jana Miková
    No.MenoPriezvisko
    1SophiaBarnová
    2MonikaBenedeková
    3SebastianBenik
    4SamuelBokor
    5LukášČertík
    6AlexandraGasperová
    7LenkaGombalová
    8PeterHerbaček
    9SarahKindernajová
    10SamuelKlement
    11MichaelMatúška
    12HanaMušková
    13AlžbetaPodhorcová
    14SamuelPolóni
    15NelaRačáková
    16NatáliaRapčanová
    17JakubŠimon
    18TomášValovič

    Trieda II. B

    Triedna učiteľka:
    Mgr. Anna Rončáková
    No.MenoPriezvisko
    1SamuelBeľa
    2VeronikaBubrínová
    3JúliusDeme
    4LaylaFojtíková
    5OndrejGaraj
    6ViktóriaHanesová
    7LukášHriň
    8AdriánKaras
    9ZuzanaKubaliaková
    10JasminLaurová
    11FilipMalček
    12MonikaRadičová
    13JakubRepka
    14JurajRepka
    15MarianaSendreiová
    16DávidSýkora
    17MáriaŠuľajová
    18NatáliaTiralová
    19SlavomírVetrák
    20LuciaVincová

  • Trieda III. A

    Triedna učiteľka:
    Mgr. Jana Damrélyová
    No.MenoPriezvisko
    1LianaAdamová
    2MilanBadinka
    3MarkoBerky
    4SandraBerkyová
    5SebastiánBudáč
    6FilipČáni
    7JánJahodník
    8DominikJerguš
    9FilipKanaloš
    10SáraKéketyová
    11TomášKómár
    12LaraKoróniová
    13MatejKret
    14EvaMacove
    15VeronikaMacove
    16MichalMichálek
    17EmaMilkovič
    18DominikaNováková
    19VivienPinková
    20NelaRidzoňová
    21TamaraRončáková
    22EmaŠtullerová
    23PatrikVýberči
    24ŠimonVyhrabáč

    Trieda III. B

    Triedna učiteľka:
    Mgr. Adriana Budiačová
    No.MenoPriezvisko
    1DominikBalog
    2PatrikBerky
    3RichardFehérpataky
    4KristínaGombalová
    5JurajHalaj
    6TomášHalaj
    7ViktóriaHerbačeková
    8EmaIvanová
    9MarekKómár
    10AnitaKováčová
    11NelaKubaliaková
    12Veronika CoraLukáčová
    13AdelaMeká
    14SofiaMiadoková
    15MatúšMokrý
    16KatarínaMušková
    17TobiasOkša
    18LauraPlauchová
    19MaribelRusnáková
    20DanielTomašiak
    21MilanTóth
    22JurajValentíny

  • Trieda IV. A

    Triedna učiteľka:
    Mgr. Milada Véghová
    No.MenoPriezvisko
    1AmiraBerkyová
    2AdrianBokor
    3RóbertFerík
    4LauraGombalová
    5JurajIvanič
    6DianaJahôdková
    7AdrianJerguš
    8JakubKlement
    9SamuelKohút
    10SofiaKučerová
    11SofiaKurčíková
    12JakubMacove
    13JakubMacháček
    14ViktóriaMatúšková
    15AntonioMäkký
    16VanesaMelichová
    17DamiánMichálik
    18CorinaOčenášová
    19JúliusOláh
    20JakubOlárik
    21MiroslavaPorubiaková
    22NikolaSandtnerová
    23NelaSrnišová
    24AlesiaŠvajdová
    25AlexandraTrhanová
    26LeaVéghová
    27MichalVolko

  • Trieda V. A

    Triedny učiteľ:
    Mgr. Miroslav Straško
    No.MenoPriezvisko
    1DávdBorák
    2LukréciaBudáčová
    3TomášFehérpataky
    4EliškaGajdošová
    5MatejHaas
    6ŠtefanHorváth
    7RichardHronec
    8LauraKotlárová
    9NelaLašáková
    10AlžbetaMacove
    11MichaelaNováková
    12SebastiánObročník
    13VojtechOláh
    14VeronikaPacherová
    15VanessaPinková
    16LadislavRafael
    17NikolasRafael
    18RadoslavRafael
    19PatrikSabó
    20EliškaSandtnerová
    21EmaSvoreňová
    22MartinVolko
    23ErikaVyhrabáčová

    Trieda V. B

    Triedna učiteľka:
    PaedDr. Zuzana Bokorová
    No.MenoPriezvisko
    1MartinaBartová
    2ViktorBerki
    3ZuzanaDrugdová
    4MartinFarkaš
    5DeanaGombalová
    6ChulioHorváth
    7SebastianKaločay
    8LadislavKandráč
    9MiroslavKantor
    10PatrikKončoš
    11LauraKováčová
    12RolandKubaliak
    13EllisLaurová
    14NellaMajanová
    15AlexandraNôšková
    16FilipRafael
    17PavelRafael
    18MarekRepka
    19LauraRovňanová
    20LukášSedlák
    21ViktóriaSegečová
    22VanessaSirotiaková
    23AlexStankovič
    24PavolValentíny

  • Trieda VI. A

    Triedny učiteľ:
    Mgr. Michal Sihelský
    No.MenoPriezvisko
    1JakubBalog
    2VanessaBalogová
    3AdamCienik
    4AndrejDeme
    5AndrejĎurian
    6ZitaFarkašová
    7OliverKaločai
    8AlžbetaKubaliaková
    9BiankaMelicherová
    10NatáliaMiadoková
    11VeronikaMuchová
    12LuciaMušková
    13AlexandraOndrisová
    14TamaraPauchlíková
    15DanielaPíšová
    16JánPocklan
    17Alexej JánRačák
    18RenataRafaelová
    19RadovanRaniak
    20PaulínaStanová
    21LeaŠtullerová
    22NikoletaTomančeková
    23SamuelVengrín
    24MartinŽádný

    Trieda VI. B

    Triedny učiteľ:
    Mgr. Radoslav Urbančok
    No.MenoPriezvisko
    1MatejBadinka
    2MiroslavBaláž
    3LenkaBelanová
    4SáraBerkyová
    5JustinCibuľa
    6PeterHric
    7SilviaHroncová
    8KevinKaločai
    9TerezaKlusačeková
    10LeaKocáková
    11AntóniaKršiaková
    12EmaKubaliaková
    13LindaMaceková
    14DávidMagyarics
    15LeaMihalková
    16SamuelOláh
    17KláraOláhová
    18RadovanPupala
    19MarekPustaj
    20MarianTóth
    21PatríciaUrbančoková

  • Trieda VII. A

    Triedna učiteľka:
    Mgr. Nadežda Murínová
    No.MenoPriezvisko
    1MartinBakuľa
    2SilviaBalogová
    3DávidBerky
    4FabiánCibuľa
    5NinaDreisigová
    6JakubFindra
    7NinaFitalová
    8MiroslavGajdoš
    9DanielHruška
    10PavlínaLepórisová
    11NikolaMatiová
    12ChiaraMatušková
    13JánNosáľ
    14MartinOčenáš
    15MonikaOláhová
    16MartinaPorubiaková
    17Lukas SebastianPoš
    18MonikaSzaboová
    19SamuelŠlichta
    20SofiaŠvingálová

    Trieda VII. B

    Triedna učiteľka:
    Mgr. Katarína Halajová
    No.MenoPriezvisko
    1ViktorBudiač
    2AdamHazucha
    3MartinaHoghová
    4KlaudiaHorváthová
    5KristiánJozefík
    6PeterKocka
    7HankaKubaliaková
    8TomášKuzmáni
    9MatejKyzek
    10AdrianLašák
    11Nina MáriaLátková
    12BarbaraLehocká
    13SofiaMacháčková
    14DanielaOláhová
    15MichaelaPhamová
    16RichardRafael
    17JaroslavSendrei
    18SofiaSzepesyová
    19HanaVrbiniaková

  • Trieda VIII. A

    Triedna učiteľka:
    Mgr. Iveta Sihelská
    No.MenoPriezvisko
    1OliverAdam
    2MarekBalog
    3MarekFarkaš
    4MarekGavalec
    5NikoletaGrexová
    6AdamIlléš
    7ViktorJagerčík
    8ViktóriaJahôdková
    9RichardKamenský
    10DanielKotlár
    11PetraKučerová
    12TomášKuzma
    13Dominik NikolasOláh
    14LeaOravcová
    15VeronikaPisárová
    16ViktóriaPolomková
    17MichaelaRandisová
    18DianaRapčanová
    19AnnaVitoslavská
    20LiborVu

    Trieda VIII. B

    Triedna učiteľka:
    Mgr. Zdenka Oravcová
    No.MenoPriezvisko
    1JánAnčo
    2JozefBeľa
    3Anna MáriaCibuľová
    4Samuel RadoČverčko
    5MarcelaDemeová
    6LukášHauer
    7NinaJuraštíková
    8ZojaLašáková
    9MichalMelicher
    10DušanMuránsky
    11DanielOláh
    12DavidÖzgen
    13MichaelaPíšová
    14JaroslavPoduška
    15PetraRačáková
    16BarboraSegečová
    17NikolaSendreiová
    18JozefSivák
    19MatejŠtevko
    20LenkaŠulajová
    21SofiaVetráková
    22AdriánVišniar

  • Trieda IX. A

    Triedna učiteľka:
    Mgr. Alena Kálmánová
    No.MenoPriezvisko
    1RadoslavBalog
    2DominikaBerkyová
    3LuciaBerkyová
    4JakubČonka
    5MartinĎurian
    6SamuelGéč
    7MilanHusár
    8KarolínaJozefíková
    9NinaKminiaková
    10PatrikLaudár
    11JánMacháček
    12MarekMacháček
    13TimeaMilanová
    14JánSendrei
    15AdamSobota
    16VeronikaŠtevková
    17ErikTisoň
    18LenkaVýberčiová

    Trieda IX. B

    Triedny učiteľ:
    Mgr. Drahomír Tužinský
    No.MenoPriezvisko
    1PeterBerky
    2PatríciaBystrianská
    3AlanGembický
    4KarinHadbavná
    5JanaKabaluková
    6VanesaKarlíková
    7PavelMadacký
    8KamilNociar
    9DavidOláh
    10MarianSabó
    11PetronelaSabóová
    12MatejŠimon
    13MartinŠuchora
    14AlexandraTóthová
    15ViktorZelinka

  • Špeciálna trieda 1

    Triedna učiteľka:
    Mgr. Jana Marcineková
    No.MenoPriezvisko
    1NatáliaBerkyová
    2DominikHanes
    3MartinKómár
    4RudolfOláh
    5BarboraRechtoríková

    Špeciálna trieda 2

    Triedna učiteľka:
    Mgr. Iveta Kamenská
    No.MenoPriezvisko
    1BiankaBangová
    2ViktóriaBerkyová
    3ŠtefanGubala
    4LenkaHolasová
    5ZoltánSzabó

Komentáre sú zatvorené

Komentáre sú zatvorené. Momentálne nemôžete komentovať tento príspevok.