OK Technická olympiáda – okres Poltár – 3. 12. 2014

Dňa 3. decembra 2014 sa v ZŠ Slobody 2, Poltár uskutočnilo obvodné kolo technickej olympiády. Žiaci šiestich základných škôl okresu Poltár preukázali svoje vedomosti v testoch a zručnosť vo výrobe zadaných úloh. Fantastická atmosféra, dokonalé lietadielka a držiak na vidlicové kľúče boli dôkazom, že žiaci v okrese Poltár sú šikovní. Víťazi nás budú reprezentovať na krajskom kole v Banskej Bystrici.

K dobrým výsledkom prispel aj p. predseda obvodnej komisie Mgr. Miroslav Straško, ktorý pripravil materiál a všetky pomôcky. Organizátor ďakuje pánom učiteľom za pomoc pri realizácii súťaže.

Mária Michalove CVČ, Slobody 2, Poltár

Ak sa dokument nepodarilo zobraziť správne, môžete si ho stiahnuť: OK Technická olympiáda – okres Poltár – 3. 12. 2014