Burza hračiek

Minulý týždeň sa na našej škole uskutočnila burza hračiek, ktorá je súčasťou programu UNICEF – Škola priateľská deťom, do ktorej sme sa aj tento školský rok zapojili.
Burze predchádzala jej propagácia hlavne na hodinách etickej výchovy, kde sa žiaci dozvedeli, na aké účely budú poskytnuté peniaze za predaj hračiek. Zrejme aj vedomie, že pomôžu svojim rovesníkom, prispelo k tomu, že burza bola tak úspešná. Žiačky 9.B a 8.A triedy, ktoré burzu riadili, predali hračky za 64,80 €. Celú finančnú sumu sme odviedli na účet Unicef, odkiaľ budú presmerované na miesta, kde sú deti v núdzi.
Všetkým, ktorí priniesli hračky a ktorí si hračky kúpili, ďakujeme. Určite nás, ktorí sme sa takýmto spôsobom do kampane zapojili, bude hriať dobrý pocit pomoci pre deti, ktoré ju veľmi potrebujú.

Mgr. Ivica Tužinská