Čarovná noc v Novej škole – 30. apríl 2018

V noci z 30. apríla na 1. mája 2018 sa v Novej škole konala Čarovná rozprávková noc. Žiaci 1. stupňa v sprievode pedagógov zažili večer plný rozprávok, tvorivých dielní, navštívili mestskú knižnicu, zasúťažili si v literárnom kvíze a v závere si zmerali sily vo vankúšovej „vojne“.

Po ubytovaní, úvodnom slove a večeri žiaci 1. a 2. ročníka využili svoju šikovnosť v tvorivých dielňach, zatiaľ čo žiaci 3. a 4. ročníka absolvovali cestu do mestskej knižnice.
Po druhej večeri sa všetci žiaci rozdelili do skupín, aby si tak overili svoje vedomosti v literárnom kvíze.
Sily, ktoré nám ešte ostávali sme v závere minuli vo vankúšovej „vojne“, kde si víťazný tím – 4.A zmeral sily aj s nami, učiteľmi. Učitelia ťahali v tomto zápase za kratší koniec a tak 4.A zostala neporazená.
Tesne pred uložením do spacákov sme v priestoroch školy hľadali poklad. Noc zbehla rýchlo. Ráno už ostávalo iba vyhodnotiť literárny kvíz a plní dojmov sme sa mohli rozlúčiť.

K úspešnému priebehu prispeli aj sponzori: p. Kyzeková STELL, p. Michálek – Mäsiareň u Romana, p. Očenáš, MVDr. Balog, Mgr. P. Sabó NESTLÉ, p. Nociar PROMAR, Mgr. L. Sojková lekáreň ALOE, tety kuchárky, p. J. Bobro pekáreň Hriňová.

Mgr. M. Sihelský

Fotogaléria:

Foto: Mgr. M. Sihelský, Mgr. A. Nociarová, Mgr. R. Urbančok

Komentáre sú zatvorené

Komentáre sú zatvorené. Momentálne nemôžete komentovať tento príspevok.