Otvorenie školského roka 2021/2022

Slávnostné otvorenie školského roka – príhovor riaditeľa školy

Riaditeľstvo ZŠ Slobody 2 oznamuje žiakom a ich rodičom, že slávnostné otvorenie školského roka 2021/2022 sa uskutoční dňa 2. 9. 2021 o 9:00 hodine bez prítomnosti rodičov (s výnimkou rodičov žiakov prvého ročníka, ktorí budú mať vstup za prísnych protiepidemických opatrení povolený). Žiaci sa sústredia pred budovou školy. Predpokladané ukončenie je o 11:00 hod. Do školy si prinesú prezuvky, zápisník, pero a rúško.

Ďalšie dôležité informácie:

K nástupu do školy 2. 9. 2021 nie je potrebné testovanie, ani potvrdenie o bezpríznakovosti, nakoľko náš okres zostáva v zelenej farbe. Strava (desiata a obed) bude žiakom poskytnutá od pondelka 6. 9. 2021. Poplatok za stravu za mesiac september je potrebné uhradiť do 31. 8. 2021. Činnosť ŠKD začína 3. 9. 2021.

Už aj pri malom výskyte pozitívneho testovania a pri aktuálne nízkej prevencii proti ochoreniu COVID 19 v okrese Poltár, nám hrozí dištančné vzdelávanie. Učitelia našej školy pristujú k pandémii zodpovedne a skoro 100% sa dalo zaočkovať. Pokiaľ Vám to zdravotný stav a presvedčenie dovoľuje, bolo by dobré, aby ste využili možnosť dať sa spolu s deťmi zaočkovať.

Mgr. Radoslav Urbančok, riaditeľ školy