Prvácka pasovačka – 10. október 2019

A opäť zazvonil školský zvonec… 🙂 Bránou našej školy prešlo po prvý krát niekoľko prváčikov. To neuniklo oku jeho kráľovskému veličenstvu a tak sa rozhodol ich prijať do veľkej školáckej rodiny. Dňa 10. októbra sa priestory našej jedálne zmenili na kráľovstvo. Zazneli fanfáry, vstúpili kráľ a princezná so svojím sprievodom a pasovačka sa mohla začať. Naši prváci museli splniť niekoľko úloh, zložiť sľub a vypiť čarovný nápoj múdrosti a vytrvalosti. Ako spomienku dostali od princeznej aj listinu a boli pasovaní za ozajstných školákov.
Nechýbali ani súťaže plné odhodlania, adrenalínu, smiechu aj povzbudzovania. Všetko výborne zvládli. Záverečnú bodku urobili prváčikovia milou pesničkou, na ktorú aj zatancovali.
Veľmi pekne ďakujeme štvrtákom a pani učiteľke, ktorí pripravili túto milú slávnosť, rodičom za ich účasť a podporu a prváčikom želáme veľa síl a energie, aby sa im v škole iba dobre darilo.

Učiteľky 1.A a 1.B