Sladké popoludnie na Novej škole – 8. jún 2016

V škole je to už raz tak! Žiaci sa v nej naučia všeličo a ku svojím vedomostiam a poznatkom môžu dôjsť rôznymi spôsobmi. Pokiaľ je učenie spojené aj so zážitkom a objavovaním, poznatky budú pre žiakov trvalé a nezabudnuteľné. A práve takýmto zážitkom bolo nie len pre žiakov Včelárskeho krúžku, ale aj pre ostatných ktorí sa prišli pozrieť, vytáčanie medu.
Najmä pre žiakov Včelárskeho krúžku to však bola veľká chvíľa. Po celoročnom úsilí v starostlivosti o včely, rámiky a úle si mohli nielen pozrieť, ale aj prakticky vyskúšať ako sa vytáča skutočný med. Najväčším potešením bola samotná ochutnávka tohto sladkého zlata. 🙂
Touto cestou sa chcem poďakovať pánovi učiteľovi Mgr. Milanovi Grexovi za zapožičanie jeho medometu, vďaka ktorému sme mohli realizovať túto včelársku aktivitu.

PaedDr. P. Kostka