Včely zavítali aj priamo do našej školy

WP_20160615_13_45_06_ProMožno nepríjemný pocit a nepríjemná predstava z prečítaného názvu, no žiaci, ku ktorým včely zavítali, určite nemali z nich strach. Boli to hracie včely z hry: Kráľovstvo včiel, ktorú nám zapožičala organizácia Živica z Bratislavy.

Žiaci v stredu popoludní v ŠKD si mohli takto zasúťažiť a overiť svoje vedomosti, ktoré majú o včelách a o ich živote. Hlavnými asistentkami pri tejto hre boli Sára Katriňáková a Karin Starove zo 7.A a celú organizáciu a priebeh hry zvládli vynikajúco.

WP_20160615_13_53_54_ProSúťažiaci boli rozdelení do 4 „včelích rodín“ a vďaka svojim vedomostiam o včele medonosnej si zbierali „medové kvapky.“ Ktorá včelia rodina ich získala najviac, bola najlepšou včelou rodinou.

PaedDr. P. Kostka