Turnaj mladých talentov vo florbale – 18. február 2016

CVČ, Slobody Poltár zorganizovalo na podnet rodičov a žiakov záujmového útvaru Florbal školský turnaj mladších žiakov. Celý týždeň sa po chodbách základnej školy šepkalo kto s kým a v akých družstvách bude hrať. Nakoniec si chlapci zostavili tri družstvá.

VLCI: ŽRALOCI: DRACI:
Tomáš Kuvik (kapitán) Lukáš Urbančok (kapitán) Peter Vrbiniak (kapitán)
Adrian Lašák Martin Bakuľa Matej Kyzek
Martin Očenáš Samuel Čverčko Radko Púpala
Patrik Koncoš Patrik Sabó Matej Badinka

V toto štvrtkové popoludnie sa v telocvični ozývali pokriky „prihraj“, „hurá gól“ a my rodičia sme boli hrdí na svoje deti, keď sa im podarila pekná akcia zakončená gólom. Chlapci preukázali svoje kvality a my sme ich podporovali a fandili im.

Víťazom turnaja sa stalo družstvo VLKOV, na 2. mieste sa umiestnilo družstvo ŽRALOKOV a 3. miesto patrí družstvu DRAKOV. Po skončení turnaja dostali chlapci diplomy a ušla sa im aj sladká odmena.

Sme radi, že naše deti môžu navštevovať záujmový útvar v CVČ a tak rozvíjať športové nadanie. Už teraz sa chlapci tešia na ďalší zápas.

Text a foto: rodičia detí