Obvodné kolo – Volejbal žiačok ZŠ – okres Poltár, 16. 12. 2014

V telocvični ZŠ Málinec dňa 16. decembra 2014 privítal žiačky základných škôl okresu Poltár pán riaditeľ Mgr. Karol Čonka. Po rozlosovaní družstiev sa o vynikajúcu atmosféru počas zápasov postarali hráčky MVK Poltár, ktoré sú žiačkami prvých troch víťazných škôl.

Všetky dievčatá predviedli dobrý výkon, ale volejbalistky zo športových tried na ZŠ Slobody Poltár, svojim majstrovstvom a fair-play správaním na ihrisku aj mimo neho, vyhrali. Postúpili na regionálne kolo, ktoré bude v Poltári a zúčastnia sa ho najlepšie školy z okresov Poltár, Lučenec, Rimavská Sobota a Veľký Krtíš.

Víťazkám gratulujeme a prajeme veľa šťastia pri ďalšej reprezentácii klubu, školy, mesta a celého okresu.

Na záver sa všetci poďakovali pani Márii Michalove z CVČ Poltár za prípravu súťaže a vedeniu základnej školy za realizáciu krásneho školského športového podujatia.

Výsledky zápasov:
ZŠ Slobody Poltár ZŠ Kokava nad Rimavicou 2:0
ZŠ Málinec ZŠ Školská Poltár 1:2
ZŠ Kokava nad Rimavicou ZŠ Školská Poltár 0:2
ZŠ Slobody Poltár ZŠ Málinec 2:0
ZŠ Málinec ZŠ Kokava nad Rimavicou 2:0
ZŠ Školská Poltár ZŠ Slobody Poltár 0:2
Víťazná zostava:

Smečiarky: Petra Kubišová VIII.A, Iveta Uhlárová VII.A, Diana Šuleková VII.A
Blokárky: Bibiana Peťková VIII.A, Lucia Chovancová VII.A
Nahrávačky: Gabriela Kiššová VIII.A, Sofia Sivičeková VII.A
Libero: Erika Budaiová VIII.A