Krajské kolo vo vybíjanej najmladších žiakov – 24. 11. 2015

Dňa 24. novembra 2015 sa konalo krajské kolo vo vybíjanej najmladších žiakov základných škôl. Po víťazstve na regionálnom kole sa žiaci ZŠ Slobody Poltár zúčastnili krajského kola, ktoré sa uskutočnilo v našom meste.

Tohto kola sa zúčastnilo päť družstiev: Žarnovica, Žiar nad Hronom, Brezno, Balog nad Ipľom a Poltár. Náš región reprezentovalo dvanásť žiakov: Oliver Adam, Marek Farkaš, Tomáš Kuzma, Marek Gavalec, Jaroslav Sendrei, Diana Rapčanová, Lea Oravcová, Viktória Jahôdková, Nikoleta Grexová, Katarína Chovancová a Nina Dreisigová.

Súboje medzi družstvami boli vyrovnané. Napriek tomu, že všetci bojovali s veľkým nasadením, víťaz mohol byť iba jeden. Na prvom mieste sa umiestnilo družstvo Balog nad Ipľom. Naši žiaci získali krásne druhé miesto. Keďže toto bol ich prvý turnaj, zaslúžia si všetci pochvalu a poďakovanie za vzornú reprezentáciu našej školy a tiež celého regiónu.

Foto: Mgr. M. Véghová, Mgr. R. Urbančok; Text: Mgr. M. Véghová