Facebook ZŠ Slobody

Zdieľame s Vami zaujímavý spôsob pomoci - organizácia UNICEF: ... See MoreSee Less
View on Facebook
Ďakujeme rodičovskému združeniu, ktoré myslí aj na kolektív zamestnancov ZŠ a pri príležitosti Dňa učiteľov nám venovalo malú pozornosť. Ďakujeme. ❤Riaditeľ školy Mgr. Radoslav Urbančok ... See MoreSee Less
View on Facebook
🔴🎥 Deň učiteľov v Poltári ... See MoreSee Less
View on Facebook
Dňa 21. marca 2023 sa naša škola zapojila do verejnej zbierky Hodina deťom Nadácie pre deti Slovenska.Tímu 8.A triedy sa v priestoroch školy podarilo vyzbierať 65,25€, ktoré sme poukázali na účet Nadácie.Týmto zároveň ďakujeme všetkým, ktorí sa rozhodli podporiť jednorodičovské rodiny, ktoré sú ohrozené chudobou a ocitli sa v núdzi.Mgr. Ivica Tužinská, koordinátorka zbierky ... See MoreSee Less
View on Facebook
A o vode ešte jedna básnička... ... See MoreSee Less
View on Facebook
Voda je základnou podmienkou života na Zemi. Od roku 1992 je 22. marec vyhlásený za Svetový deň vody. Preto sme si aj na našej škole pripomenuli tento deň zábavnými aktivitami, výrobou projektov, naučili sme sa básničky a pesničky o vode. A takto sme pracovali..... ... See MoreSee Less
View on Facebook
Deň vody 2023 v pohybe: ... See MoreSee Less
View on Facebook
Aj tento rok sme si pri príležitosti Svetového dňa vody pripomenuli jej nenahraditeľný význam. ... See MoreSee Less
View on Facebook

Komentáre sú zatvorené

Komentáre sú zatvorené. Momentálne nemôžete komentovať tento príspevok.