Facebook ZŠ Slobody

...a ešte pár momentov z dnešného dňa..💦💦💦🌊🌊🌊🌞🌞🌞...Aquaworld Budapest ... See MoreSee Less
View on Facebook
S dvanástimi žiakmi dnes reprezentujeme školu v matematicko - fyzikálnej súťaži Náboj Junior. Držte im palce. 👍 ... See MoreSee Less
View on Facebook
...a šup ho do vody...💦💦💦🌊🌊🌊 ... See MoreSee Less
View on Facebook
...ako povedia maďari " mégecer", angličania " again", tak sme tu opäť zase...deti si už vodu užívajú naplno... ... See MoreSee Less
View on Facebook
18.11.2022 sme boli s deťmi z prvého a druhého oddelenia ŠKD potešiť obyvateľov Domova Sociálnych Služieb v Poltári. Potešili sme ich pesničkami, básničkami, tancom a na záver si s nami zaspievali známe ľudové piesne. 🤗Vychovávateľky - S.Golianová, D.Lašáková ... See MoreSee Less
View on Facebook
Vážení rodičia žiakov 3. až 8. ročníka.Povzbuďte prosíme svoje deti do účasti v matematickej súťaži Pytagoriáda, ktorá sa uskutoční 7. a 8. 12. 2022 aj v našej škole. Doteraz prejavilo záujem iba 24 žiakov, zatiaľ čo už 65 žiakov potvrdilo, že záujem nemajú.Bez záujmu môžeme len ťažko očakávať zlepšovanie výsledkov.V mene Vašich detí Vám ďakujeme...Účasť v ľubovoľnej súťaži stačí potvrdiť cez EduPage v časti Súťaže. Zároveň je potrebné aj udelenie súhlasu zákonného zástupcu. ... See MoreSee Less
View on Facebook
Dnes sme na krúžku okrem varenia a prípravy cesta aj zdobili čučoriedkami ☺️ Palacinky s orieškovým krémom a čučoriedkami. Deťúrencom chutilo 🫐🍽️🥞🍡 ... See MoreSee Less
View on Facebook
Ďalšou z aktivít školskej knižnice je aktivita VEĽKÍ ČÍTAJÚ MALÝM. Staršie spolužiačky navštívili mladších spolužiakov a čítali im zaujímavé úryvky z kníh, ktoré si môžu požičať v knižnici. Školská knihovníčka ich potom oboznámila aj s ďalšími činnosťami knižnice, ktoré by mohli byť pre nich zaujímavé. ... See MoreSee Less
View on Facebook

Komentáre sú zatvorené

Komentáre sú zatvorené. Momentálne nemôžete komentovať tento príspevok.