Facebook ZŠ Slobody

View on Facebook
View on Facebook
View on Facebook
View on Facebook
View on Facebook
Dni mesta Poltár, 18.9.2021 ... See MoreSee Less
View on Facebook
Dni mesta Poltár, 18.9.2021 ... See MoreSee Less
View on Facebook
Vážení rodičia, milé deti!Základná škola Slobody 2 v Poltári Vás v rámci dní mesta Poltár pozýva v sobotu 18.9.2021 na kreatívne aktivity zamerané na výzdobu medovníčkov a výrobu sviečok z včelieho vosku. Zo stánku si môžete domov odniesť malý medík od školských včeličiek, ako aj krémiky vyrobené z medu. Svoje zručnosti si môžete overiť aj v rámci separovania odpadu. Čaká Vás veľa zábavy! Tešíme sa na Vás! Mgr. Urbančok, PaedDr. Kostka, Mgr. Kálmánová, PhDr. Obrtalová, Bc. Skypalová, p. Kumanová, T. Kuzmáni, E. Sandtnerová, N. Sandtnerová ... See MoreSee Less
View on Facebook

Komentáre sú zatvorené

Komentáre sú zatvorené. Momentálne nemôžete komentovať tento príspevok.