Facebook ZŠ Slobody

This message is only visible to admins.
Problem displaying Facebook posts. Backup cache in use.
Click to show error
Error: Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons. Type: OAuthException
Viac informácií na: www.zsslobody.sk ... See MoreSee Less
View on Facebook

3 weeks ago

Ďalšie informácie nájdete tu: zsslobody.sk/novy_skolsky_rok_2023-24 ... See MoreSee Less
View on Facebook
DENNÝ LETNÝ TÁBOR5.deňTak ako všetko raz začína tak to aj končí a nastal posledný deň nášho tábora. Tento deň mal príznačný názov: " vedátor v akcii". Skúmal sa život pod mikroskopom, deti sa dozvedeli veľa zaujímavých informácií. Okrem toho sa veľa tvorilo, "palacinkovalo", kúpalo, pózovalo a zabávalo.Ďakujeme pani kuchárkam za celotýždňovú starostlivosť o naše brušká, detičkám, že boli zlaté, poslúchali a zapájali sa do všetkých aktivít a samozrejme vďaka patrí aj animátorom za ich prácu.🌞🏊‍♂️🌊⛱️🌞 ... See MoreSee Less
View on Facebook
DENNÝ LETNÝ TÁBOR4.deňTen dnešný sa niesol v duchu" "Ruky hýbte sa"🖐🫴🖐. A veru sa aj hýbali pri výrobe náhrdelníkov, kľúčeniek a pletení náramkov priateľstva. Šikovné rúčky našich šikovných detičiek sa veru obracali aj pri upratovaní príbytkov našich milých zvieratiek. Ale dnes sa hýbali aj nohy, naši chlapci si veru poriadne zašportovali. A samozrejme nechýbal "wellnes" v našom bazéne a dobrá nálada😊⛱️🏊‍♀️🌊🏊‍♂️☀️😊. ... See MoreSee Less
View on Facebook
DENNÝ LETNÝ TÁBOR3.deňDnes sme pokračovali "v ceste okolo sveta". Objavovali sme krásu Austrálie. Potom sme sa zabávali pri hraní rôznych hier a osviežili v bazéne. Nech sa páči, fotomomenty dnešného dňa👇. ... See MoreSee Less
View on Facebook
DENNÝ LETNÝ TÁBOR2.deňDnešný "táborový dník" mal príznačný názov: " ZVIERATKOVO"🐇🐁🐢🦎, prečo?..lebo to bolo hlavne o nich, o našich zvieratkách, ktoré sa oddnes zabývavajú vo svojich nových, krásnych "príbytkoch". Naši šikovníci sa nielen postarali o zvieratká, ale im pripravili ich nové domovy. Odmenou im bolo, že sa so zvieratkami mohli pohrať.Ale nebolo to len úplne o zvieratkách, dnes sa aj miesilo, následne modelovalo, kúpalo a aj tancovalo. Nech sa páči,nakuknite do fotomomentov dnešného dňa.👇 ... See MoreSee Less
View on Facebook
DENNÝ LETNÝ TÁBOR1.deňDnes sa brána našej školy otvorila našim detičkám, ktoré zavítali do nášho denného letného tábora. Na každý deň je pripravený program s konkrétnym zameraním a tiež striedaním rôznych aktivít a hier. Dnešným prvým dňom sme začali "cestu okolo sveta" a zavialo nás na africký kontinent,ktorý sme spoločne objavovali a dozvedali sa zaujímavé informácie. Potom nám dobre padol fajný obedík, ktorý nám ukuchtili naše úžasné pani kuchárky, nechýbal tiež olovrant a potom hop sa hor sa schladiť sa do bazéna, čo v tomto horúcom počasí padlo veľmi dobre. Tí, ktorí sa nekúpali sa mohli tiež vyšantiť pri vodných hrách. 🏊‍♀️🏊‍♂️🤹‍♂️🤹‍♀️☀️🌞🌊⛱️Vaši animátori😊. ... See MoreSee Less
View on Facebook
Niekoľko informácií pre rodičov budúcich prváčikov: ... See MoreSee Less
View on Facebook

Komentáre sú zatvorené

Komentáre sú zatvorené. Momentálne nemôžete komentovať tento príspevok.