Online burza stredných škôl BBSK – 9.-18. február 2022

Vážení rodičia a žiaci.
Banskobystrický samosprávny kraj Vás pozýva na podujatie „Online burza stredných škôl BBSK“, ktorého cieľom je prezentovať všetky prihlásené stredné školy v Banskobystrickom kraji.
Žiaci základných škôl, ale aj ich rodičia sa prostredníctvom pripravených príspevkov môžu dozvedieť viac o možnostiach štúdia na konkrétnych stredných školách, podmienkach prijatia, priebehu prijímacích skúšok aj o následnom uplatnení.
Podujatie bude prebiehať v dňoch 9.–18.2.2022 prostredníctvom YouTube a online diskusií pre žiakov a rodičov priamo so zástupcami jednotlivých stredných škôl.
Podrobný harmonogram vstupov nájdete tu: Harmonogram.
Rodičia a žiaci sa tiež budú môcť v danom čase spojiť s konkrétnou strednou školou, o ktorej by sa chceli dozvedieť viac na samostatnom linku školy, kde bude priestor na položenie otázok a získanie bližších informácií o školách, o ktoré sa žiaci a ich rodičia zaujímajú.
Inšpiráciu na otázky nájdete tu: Otazky k burze.

Všetky podrobnejšie informácie budú uvedené aj na stránke www.idemnastrednu.sk.

S úctou
PhDr. Zdenka Obrtalová